Jdi na obsah Jdi na menu
 


Translate this website:

 


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA Miloše Kratochvíla

Vážení návštěvníci, zde můžete dle vlastního uvážení vložit komentář. Prosím, abyste se zaměřili na komentáře, nebo dotazy týkající se práce pana Kratochvíla, jeho knih, besed apod. či obsahu jeho stránek. Jakékoli reklamní, neslušné, nebo obsahově pokleslé či jinak primitivní a nevhodné komentáře budou aministrátorem odstraněny.

Chcete-li, aby odpověď byla zaslána na váš mail, musíte svou mailovou adresu uvést do komentáře.

Děkujeme za pochopení i za Váš příspěvek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hi!

(Jesuscheda, 24. 4. 2018 17:16)

Hi!

Test, just a test

(CasiScelp, 16. 3. 2018 12:05)

Hello. I'm Jeff

Beseda

(Ivana Burková, 6. 2. 2018 14:10)

Dobrý den, pane Kratochvíle, bylo by možné domluvit s Vámi besedu s dětmi ve škole v Chrudimi?¨Děkuji za odpověď.
ivanaburkova@centrum.cz

Re: Beseda

(Miloš Kratochvíl, 6. 2. 2018 19:42)

Vážená paní Burková,
děkuji za zájem. Rád bych si přijel do Chrudimi s dětmi popovídat, ale už více než půl roku musím všechna pozvání odmítat. Našli mi v krvi nepříjemnou nemoc a nyní jsem uprostřed chemoterapií. Takže se omlouvám a věřím, že snad někdy příště... Třeba už na podzim, pokud o mě budete stát:)
Srdečně Vás zdraví
M.K.

Písničky trochu jinak

(Kateřina , 28. 11. 2017 21:55)

Dobrý den, dostala jsem jednu stránku s písničkami trochu jinak..V rohu je napsáno, že by měly být od Miloše Kratochvíla..Prosím z jaké je to knížky?

dotaz na autorství básničky Ranní koncert

(Bc. Lenka Klapilová, 8. 8. 2017 19:08)

Dobrý den, pane Kratochvíle,
omlouvám se, jestli Vám bude můj dotaz připadat hloupý, ale potřebovala bych vědět, zda báseň pro děti Ranní koncert (Svítání zvedá oponu, orchestr ospale ladí,...) je z Vaší autorské dílny. Já totiž nejsem schopná si uvědomit, kde jsem ji objevila. Ale zaujala mě natolik, že jsem ji okamžitě zhudebnila. Jsem učitelkou MŠ a zároveň dlouholetou vedoucí dětského pěveckého sboru a skládám písničky pro děti. Mám již téměř připraven svůj autorský zpěvník k vydání, ale potřebuji se u několika písniček, jejichž texty nejsou mé vlastní, dopátrat autorství, abych neporušila autorská práva. Můžete se mi, prosím, ozvat na mail: lenka.klapilova@gmail.com? Pokud jste autorem, ráda bych tuto otázku s Vá mi projednala. Děkuji za pochopení i případnou spolupráci a přeji hezký večer, Lenka Klapilová, Hořice

Re: dotaz na autorství básničky Ranní koncert

(Miloš Kratochvíl, 8. 8. 2017 20:05)

Dobrý den, paní Klapilová!
Básničku Ranní koncert jsem napsal já a souhlasím s jejím zhudebněním. Napíšu Vám a dohodneme se :)
Srdečně Vás zdraví
M.K.

Test, just a testTest, just a test

(Holiicess, 8. 5. 2017 17:15)

Milý deníčku

(Milý deníčku , 2. 3. 2017 18:27)

Eva horká mě už nechce

Re: Milý deníčku

(Miloš Kratochvíl, 3. 3. 2017 13:00)

Tak to jsme na tom stejně :-( Ale já jsem se s tím už smířil :-)
M.K.

MODRÝ POŤOUCH-DÍKY

(Kes, 12. 12. 2016 21:21)

Věřím, že nám vaše knížka moc pomůže se na sebe navzájem dívat brýlemi, které odhalují, že ne ten člověk je problém, ale to, co mu sedí za krkem. Vaše knížka je nadčasová a musím říct, že i s neobyčejnými duchovními rozměry, který tak trefně nazýváte pravými jmény. Myslím, že většinu z těch obtěžujících a parazitujících stvoření může člověk ze sebe sklepat už jen tím, že je na sobě spatří. Velmi působivá a povzbudivá knížka!

Re: MODRÝ POŤOUCH-DÍKY

(Miloš Kratochvíl, 13. 12. 2016 11:10)

Děkuji vám za hezké a povzbudivé řádky!
Srdečně
M.K.

Strašidlácké čtení s Milošem Kratochvílem

(Dáša Židová, 8. 11. 2015 17:45)

V pátek 6.11. od 17:00-21:00 hod. proběhlo na naší ZŠ v Broumově "Strašidlácké čtení". Číst z knížek pana Kratochvíla přišlo víc než 120 dětí a 10 učitelek. V sedmi dílnách se hodně četlo, trochu hrálo, zpívalo i vyrábělo. Při odchodu se děti ptaly, kdy bude zase další čtení. Z reakcí bylo vidět, že se jim akce líbila.

Re: Strašidlácké čtení s Milošem Kratochvílem

(Miloš Kratochvíl, 21. 11. 2015 15:03)

Milá paní Židová!
Doufám, že jste při Strašidláckém čtení nevystrašili děti příliš. Aby se nezačaly bát knížek! Ale Vy jste v Broumově hodně šikovní a akce, které děláte, jsou hodně povedené. Důkazem toho je i účast více než 120 dětí na tomto čtení. To mě jako autora moc a moc potěšilo. Upřímně děkuji a nebojte se mě číst dál!
Srdečně
M.K.

Pozdraveni

(Hana Procházková , 20. 11. 2015 21:46)

Vážený pane Kratochvíle, je to už pět let,co jste spolu s paní Markétkou Vydrovou navštívili naši školu v Ivančicích a potěšili děti i nás, učitele,čtením z knihy Strasibrasi a Modrý Potouch.
Já si uplynulé tři roky plním rodičovské radosti i starosti a čtu svým dětem Vaše knihy,které jsou úžasné, laskavé, vtipné a vždy mě potěší.Právě jsem dočetla Prázdniny blbce c.13 a smála jsem se od začátku do konce.Teď se chystám na Zajatce stříbrného slunce a těším se.Kouká roura na kocoura bude vtipná tečka.Chci Vám moc poděkovat za kouzelné knihy,které píšete a budu doufat,že po mém návratu mezi školní lavice se třeba podaří domluvit zase besedu s Vámi a Markétkou.Přeji Vám krásně dny,inspiraci na každém kroku a krásný Advent. Do nového roku pak hlavně zdraví,štěstí,pohodu a radost z Vasi práce.

Re: Pozdraveni

(Miloš Kratochvíl, 21. 11. 2015 14:52)

Vážená paní Procházková,
děkuji Vám za velice milé řádky. Jsem rád, že mám u Vás doma tak široké čtenářské zázemí a že Vás mé knížky baví. Beseda v Ivančicích byla prima a rád se k Vám vrátím.
Přeji Vám i dětem krásné a veselé dny sváteční i všední!
Srdečně M.K.

Ztracený e-mail?

(Veronika Zemanová, 26. 8. 2015 21:36)

Dobrý den, pane Kratochvíle,
netuším, kde nastal problém, nicméně by mi bylo velmi líto, kdybych to nezkusila znovu. V červnu jsem Vám psala e-mail, ale je možné, že se někde zatoulal a ani k Vám nedorazil.

Byl byste ochoten ke konci letošního kalendářního roku navštívit východ naší republiky, abyste si popovídal o Vašich knížkách s našimi prvostupňovými žáky? Vaše návštěva by potěšila nejen děti, ale i učitele.

S pozdravem a přáním pěkného závěru letních prázdnin
Veronika Zemanová

Re: Ztracený e-mail?

(Miloš Kratochvíl, 27. 8. 2015 9:51)

Vážená paní Zemanová,
omlouvám se! Zdůvodnění, proč letos nestihnu přijet k Vám do Karviné, jsem vysvětlil v mailu zaslaném na Vaši soukromou adresu.
Srdečně Vás zdraví
M.K.

Návštěva? - ono to funguje!

(Dáša Židová, 5. 8. 2015 22:26)

Minulý týden jsem s dcerou navštívila na pár dní Prahu. Jako třešničku na dortu jsem si vymyslela návštěvu pana Kratochvíla, jehož knížky máme moc rády. Čím dále jsem byla od Černošic, tím více otázek jsem měla v hlavě, ale jak se vlak přibližoval, tím více tam bylo vymeteno. Ale pan Kratochvíl je "profík" a nakonec z našeho setkání bylo super odpoledne naplněné povídáním o knížkách a o dětech a ... všechno jsme nestihli. Paní Kratochvílová je také úžasná a peče výborné koláče. V Černošicích - Mokropsech bylo skvěle.

Re: Návštěva? - ono to funguje!

(Miloš Kratochvíl, 10. 8. 2015 12:22)

Milá paní Židová,
veliký dík za návštěvu! Moc mě potěšilo, že jste za mnou přijely s dcerou jen tak na kus řeči až z Broumova. To není úplně za rohem... Bylo to příjemné popovídání. Přeji Vám i dceři hezký zbytek prázdnin!
Srdečně
M.K.


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »