Jdi na obsah Jdi na menu
 


Translate this website:

 


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA Miloše Kratochvíla

Vážení návštěvníci, zde můžete dle vlastního uvážení vložit komentář. Prosím, abyste se zaměřili na komentáře, nebo dotazy týkající se práce pana Kratochvíla, jeho knih, besed apod. či obsahu jeho stránek. Jakékoli reklamní, neslušné, nebo obsahově pokleslé či jinak primitivní a nevhodné komentáře budou aministrátorem odstraněny.

Chcete-li, aby odpověď byla zaslána na váš mail, musíte svou mailovou adresu uvést do komentáře.

Děkujeme za pochopení i za Váš příspěvek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Milý pane Kratochvíle...

(Radovan a Stela (píše maminka s tatínkem), 14. 10. 2013 22:17)

s nadšením jsme právě zjistili, že vyjde další knížka na téma "Modrý Poťouch" !!!!! Lepší dárek k narozeninám si neumíme představit.... Navíc si já (Radovan) přeji co nejdřív naučit číst (1.třída), abych nebyl na rodičích závislý, kdy už konečně přijdou do pokojíčku předčítat :-), přejeme krásný barevný podzim, Radovan a Stela
PS: Puntíkáře - všech 5 dílů - dostaneme k Vánocům :-)...už se krčí ve skříni :-)

Re: Milý pane Kratochvíle...

(Miloš Kratochvíl, 15. 10. 2013 12:48)

Ahoj, Radovane a Stelo!
Dobrý den, rodiče!
Díky za Vaše řádky! Mám radost, že máte radost z nové knížky o Modrém Poťouchovi. Prodává se už od pondělka, tak si rozkmotřidel i starých potměšských strašidel dosyta užijte. Přeju Vám všem i veselé Vánoce s Pachateli dobrých skutků!
Srdečně
M.K.

Mám doma puntíkáře

(hekabe, 27. 6. 2013 14:32)

Můj syn chodí do 4. třídy a shodou okolností se mi dostala do ruky vaše knížka puntíkáři. nejen , že jsem ji přečetla jedním dechem ,ale již máme doma i zbývající díly je to čtení nejen pro naše ratolesti ,ale i pro dospělé vrací vás to do doby kdy jsem sama byla dítětem . Proto říkám můj syn je taky takový pachatel dobrých skutků.

Re: Mám doma puntíkáře

(Miloš Kratochvíl, 27. 6. 2013 15:09)

Dobrý den!
To mám radost. Pachatelů dobrých skutků není nikdy dost! Syna ode mě pozdravujte.
Srdečně
M.K.

Sportovní redaktor Miloš Kratochvíl /Stadión/

(Květa Pecková-Jeriová, 19. 6. 2013 12:56)

Ahoj Miloši,zdraví tě Květa a Zdeněk Peckovi.
Rádi bychom se s tebou někdy setkali, ale nevíme, jestli máš na návštěvy čas a chuť. Píšeš roztomilé věci pro děti a stejně mile a také uctivě jsi psal o nás...vloni jsem vydala knihu "Vzpomínky lyžařské", je tam zmínka i o tobě. /kvetoslava@centrum.cz/ Květa a Zdeněk Peckovi

Re: Sportovní redaktor Miloš Kratochvíl /Stadión/

(Miloš Kratochvíl, 19. 6. 2013 14:52)

Ahoj Květo a Zdeňku!
Mám radost, že jste se ozvali a samozřejmě se s vámi moc rád setkám. Už dávno nejsem redaktor a "sportovní" jsem jen maličko, ale těším se, jak zavzpomínáme. Květo, je moc fajn, že jsi napsala knížku vzpomínek, přece jen jsem sem tam něco zapomněl... Ozvu se ti na tvůj mail a domluvíme se!
Těším se!
Miloš

Puntířkáři

(Jana Prajzlerová, 10. 6. 2013 22:47)

Dobrý den,
mám vnuka , v červenci mu bude 7 let. Knihy Pachatelé dobrých skutků,Duchaři, Puntířkáři, Klofáci a možná ještě dvě knihy, neznám název, moc potěšily všechny členy rodiny, bylo Nám při nich dobře.
Vnuk vzal knihy do mateřské školy, protože chtěl obveselit děti i paní učitelky.
Narazil však tvrdě, paní učitelka byla pohoršená, co dítěti čteme.
Prý se chová nepřiměřeně proto, že mu čteme takové knížky.
je trochu svůj, knížky mu dělají radost, ale reakce učitelek ho hodně zklamala.Prý je divoký a výřečný proto, že mu čteme takové knížky. Ihned si je maminka musela odnést domů, protože to je nevhodná knížka pro děti.
Co si o tom myslíte ?
Všechny knížky se Nám všem moc líbily, dětem v mateřské škole pouze pouštějí nějaké pohádky na DVD.
Zdravíme, rádi bychom věděli, zda vnuka nějak nepoškozujeme čtením těchto knih.
Zdravíme, moc se Nám všem v rodině knihy líbí.


,

Re: Puntířkáři

(Miloš Kratochvíl, 11. 6. 2013 10:39)

Dobrý den, paní Prajzlerová,
jsem rád, že se Pachatelé dobrých skutků líbí Vašemu vnukovi a všem u Vás doma. A co mám říct na to, že je paní učitelka vykázala z mateřské školky jako nevhodné knížky pro děti? Faktem je, že jsem je psal pro školáky a děti z mateřských školek z nich ještě dost situací nemohou pochopit. Co nepochopila paní učitelka, to si netroufnu posuzovat. Je to poprvé, co se s takovým názorem setkávám... Hlavní hrdinové Pachatelů Filip Fialka a Michal Souček rozhodně nejsou darebáci, nevychovanci ani rošťáci, a už vůbec nejsou zlí! Snaží se každému pomoci, jen to většinou nedopadne úplně dobře vinou jejich horlivosti a klukovské fantazie, která má mnohem širší hranice než fantazie dospělých. Jen kvůli tomuto rozdílu se kluci dostávají do malérů ve škole i doma. Ale motivem všeho, co Souček s Fialkou "páchají" je snaha udělat dobrý skutek.
Srdečně
Miloš Kratochvíl

Modrý Poťouch

(Faltová, 26. 5. 2013 14:23)

Dobrý den, zdravím z Jesenice.
Na besedu s Vámi rádi a často vzpomínáme. Modrý Poťouch je úžasný-skvělá inspirace do třídnických hodin. Těším se na pokračování. AŤ JE DOBŘE!
S úctou Lída Faltová

Re: Modrý Poťouch

(Miloš Kratochvíl, 27. 5. 2013 11:46)

Milá paní Faltová,
díky za pozdravy a hezké řádky! Na besedu u vás taky rád vzpomínám. Když máte tak rádi Modrého Poťoucha, mohu k vám v příštím školním roce přijet s pokračováním, které se jmenuje Poťouši a Zloděják.
Mějte se báječně a pozdravujte všechny své žáky a mé čtenáře!
Srdečně
Miloš Kratochvíl

Laskavé čtení

(Petra, 5. 1. 2013 23:45)

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše krásné,laskavé a humorné
knihy.Jsou krásné a milé.Náš dvanáctiletý syn má všechny Vaše
knihy .Celá naše rodina má Vaše knihy moc ráda.Kupujeme je i jako
dárek pro děti našich kamarádů a všem vřele doporučujeme.Ilustrace
paní Vydrové nemají chybu.
Pane Miloši,přeji Vám hodně zdraví v roce 2013 a ať Vám to stále
tak krásně píše.
Děkuji!S pozdravem Petra

Re: Laskavé čtení

(Miloš Kratochvíl, 6. 1. 2013 12:03)

Dobrý den, Petro!
Vaše chvála a přízeň celé Vaší rodiny mě moc a moc těší! Děkuji Vám také za přání a i já Vám všem přeji hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, radostí a legrace!
Srdečně M.K.

Krásné vánoční svátky!

(Miloš Kratochvíl, 21. 12. 2012 17:05)

Vážení návštěvníci mých stránek, milí čtenáři,
přeji Vám příjemné prožití Vánoc v pohodě, klidu, v dobré náladě a s úsměvem. Pro příští rok pak pevné zdraví a splnění všeho, po čem toužíte a o co usilujete.
Srdečně
Miloš Kratochvíl

knížky pro děti

(Elena Růžičková, 21. 11. 2012 15:45)

vaše knihy jsou super pro mojeho bráchu super. Zítra máme s Vámi besedu. Už se moc těším

BOŽÍ

(Jitka Kytka D., 25. 10. 2012 5:39)

Vážený Pane Spisovateli Miloši Kratochvíle
Vaše knížky jsou úžasné. Čtu je nejen svým vlastním dětem, ale také dětem ve škole (jsem úča). S vlastními dětmi hledáme již dva roky na lidech, kteří nás naštvou nebo nám křivdí různé POťOUCHY . (A přiznám se, že je hledám také u svých žáků.) S Vašimi knížkami zažíváme mnohokrásných chvil. Děkujeme. A pište dál a dál .

Re: BOŽÍ

(Miloš Kratochvíl, 25. 10. 2012 9:57)

Vážená a milá Jitko,
děkuji za pochvalu! Jako žák jsem jich ve škole moc nedostal... Mám radost, že se u Vás zabydlela má knížka Modrý Poťouch. Třeba Vás a Vaše žáky potěší i její pokračovaní Poťouši a Zloděják, které vyjde v první polovině příštího roku. Mějte se báječně!
Srdečně M.K.

Mokropsy

(Milena Nekolná, 2. 9. 2012 21:52)

Miloši Kratochvíle,
čtu tvoje knížky vnoučatům. Gratuluji,jsou velmi hezké.
Milena Nekolná, rozená Kliková

Re: Mokropsy

(Miloš Kratochvíl, 4. 9. 2012 8:52)

Milá paní Nekolná,
díky za pochvalu knížek. A taky dík za připomenutí naší společné rodné (bývalé) vesnice Mokropsy. To jméno zní pořád ještě někomu legračně, ale díky Tvému e-mailu teď všichni vidí, že nejsme žádná díra. Že si už nevyřizujeme vzkazy přes plot nebo cestou na trávu králíkům, ale světově elektronicky!!! Díky! A ať žijou Mokropsy!
M.K.

vymena odkazu

(kompresory-filtry-servis.cz, 29. 6. 2012 13:21)

Dobrý den,
nabízíme Vám výměnu odkazu s naší stránkou http://www.kompresory-filtry-servis.cz Vše dobré ...

Poděkování

(Hana Procházková, 23. 6. 2012 21:17)

Vážený pane Kratochvíle, chtěla jsem Vám velmi poděkovat za pentalogii Pachatelů dobrých skutků. Teprve nyní jsem se dostala k poslednímu dílu, ale stálo to za to. Příběh Michala a Fildy mě rozesmál a velmi potěšil. V knihovničce mám většinu Vašich knih a velmi nadšeně jsem je doporučovala i "mým" druháčkům, které učím. Potěšilo mě, kolik dětí mi neustále nosilo nadšeně ukazovat knihy, které jim rodiče kupovali, většina byla dle mého doporučení - od Vás. Přeji Vám stále tolik vtipných a milých nápadů a už se těším na další knížky od Vás. S pozdravem a přáním krásných prázdnin Hana Procházková