Jdi na obsah Jdi na menu
 


VZKAZY

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Větičky pro radost

(Miša z Náchoda, 16. 7. 2018 17:19)

Dobrý den pane spisovateli, právě jsem přečetla vaší knížku Pachatelé dobrých skutků puntíkáři. Byla moc srandovní a těším se na další díly. Na shledanou a přeji vám hodně štěstí a zdraví.

Re: Větičky pro radost

(Miloš Kratochvíl, 17. 7. 2018 9:44)

Milá Míšo,
díky za větičky pro radost! Radost mi udělaly. Budu moc rád, když Tě dobře pobaví i další čtyři díly Pachatelů dobrých skutků.
Krásné léto!
Srdečně
M.K.

poděkování

(Jindřich Kokeš, 17. 1. 2018 22:27)

Rád bych touto cestou poděkoval za chvíle strávené při večerním předčítání Kočkopsa Quida, naší 5ti leté dceři. Už někdy v půlce knihy vzniknul nápad, Vám nějakou cestou poděkovat za skvělě odvedenou práci, kdy se na další kapitolu těší nejen dcera ale i my, dospělí. Blížíme se ke konci knihy, a při hledání dalších vašich knih jsem narazil na tyto stránky. Takže díky za úsměvy na dětských tvářích a přejeme mnoho sil do další tvůrčí práce.

Re: poděkování

(Miloš Kratochvíl, 18. 1. 2018 8:53)

Vážený pane Kokeši,
děkuji Vám za milé řádky! Jsem rád, když je s mou knížkou někomu fajn, a když mi to dá vědět, tak mě tím hodně potěší a povzbudí :) Pozdravujte dceru a ať se celé Vaší rodině i dál hezky čte!
Srdečně
M.K.

DĚKUJI

(Hana Šturmová, 15. 3. 2017 11:58)

Vážený pane Kratochvíle,
vaše knížky jsme objevili před pár lety v knihovně ;)
Rybáři a Hastrmani nás okouzlili tak, že se k nim neustále vracíme. Synovi jsem je namluvila na telefon. ;) Usínal u nich každý den. Samozřejmě po přečtení nějaké kapitoli z další vaší knihy. V chmurných chvílích jsem u nich usínala i já. Krásné, pohodové a laskavé vyprávění mi vždy pomohlo zahnat všechny smutky a starosti. Je to už pár let... a zase se k Vám vracíme. Jako dárek k svátku si vždy doplňujeme sbírku Vašich pokladů. Půjčit si knihu v knihovně je skvělé, ale Vaše knihy prostě musíme mít doma. ;) Rádi se ke všem vracíme a samozřejmě "namlouváme na telefon" Děkuji a těším se na další Vaše knížky a laskavé vyprávění.
S pozdravem a přáním hodně zdraví H.Š. a Jiřík

Re: DĚKUJI

(Miloš Kratochvíl, 17. 3. 2017 11:50)

Vážená paní Šturmová,
moc mě těší, že Vám mé knížky přinášejí radost a pomáhají zahnat smutky. Dopisy, jako je ten Váš, jsou zase povzbuzením a lékem pro mě. Díky! Přeji Vám i Jiříkovi krásné dny a hodně důvodů ke smíchu - zkrátka báječný život!
Srdečně M.K.

Krásné Vánoce!

(Miloš Kratochvíl, 23. 12. 2016 17:52)

Krásné Vánoce a do roku 2017 hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a radostí Vám všem!
Srdečně
M.K.

Díky

(Linda Dvořáková, 24. 8. 2016 22:09)

Vážený pane Kratochvíle,
v knihovně jsme objevili vaše krásné knížky. To samé platí pro ilustrace. Tři knížky už máme přečteny, těšíme se na další.
Snad se dcera v první třídě nenaučí moc brzo samostatně číst a nebude si chtít před spaním číst sama. Přišli bychom jako rodiče o bezva čtení, které nás moc baví :-) Takže moc vám tímto děkuji!

Vše dobré přeje Linda Dvořáková

p.s. Časem určitě přibude i některá z vašich knížek v naší domácí knihovničce a rozhodně budou i pěkným dárkem pro kamarády.

Re: Díky

(Miloš Kratochvíl, 25. 8. 2016 12:54)

Milá paní Dvořáková,
jsem velice rád, že mě Vaše rodina objevila a vypadá to, že se u Vás doma dokonce i zabydlím. Jsem nenáročný host, bohatě mi stačí, když se se mnou občas zasmějete :-)
Srdečně Vás i dceru zdraví
M.K.

Puntíkáři

(Olga Pererková, 1. 8. 2016 22:18)

Vážený pane spisovateli,
Děkuji za nádhernou knížku, která se mi dostala pod oči náhodou a přečetla jsem ji jedním dechem ... Předávám dále v rodině i kamarádům a divím se jen, že jsem ji četla tak pozdě ... Krásné léto přeji a těším se na další knihu od Vás ! Olga P.

Re: Puntíkáři

(Miloš Kratochvíl, 6. 8. 2016 9:34)

Milá Olgo,
děkuji za pochvalu a jsem rád, že jste Puntíkáře objevila! Doufám, že zůstanete pachatelům dobrých skutků Součkovi a Fialkovi věrná a přečtete si i jejich další příběhy v Duchařích, Kouzlácích, Bourácích a Klofácích!
I já Vám přeji nádherné léto!
Srdečně
M.K.

Přečetli jsme Blbce

(6. třída ZŠ Lužná, 7. 6. 2016 9:40)

Dobrý den,

v rámci čtenářské dílny jsme si právě povídali o knížce Prázdniny blbce č. 13. Mnozí jsme ji i četli a chceme Vám napsat, že se nám moc líbila a že Vám přejeme krásné prázdniny!

Za celou třídu, H. Prošková - učitelka ČJ

Re: Přečetli jsme Blbce

(Miloš Kratochvíl, 11. 6. 2016 15:10)

Hezký den, paní Prošková!
Jsem rád, že se Vám knížka Prázdniny blbce číslo 13 líbila, a doufám, že správně připravila na prázdniny i ty žáky, co si neponesou na vysvědčení samé jedničky! Život je o spoustě jiných věcí, které se známkovat nedají.
Takže Vám i všem Vašim žákům báječné prázdniny!
Srdečně
M.K.

PF 2016

(Miloš Kratochvíl, 23. 12. 2015 10:20)

Milí návštěvníci mých stránek,
přeji Vám hezké Vánoce a příští rok plný radostí!
Srdečně
M.K.

Za korunu!

(Miloš Kratochvíl, 3. 11. 2015 14:51)

Vážení a milí!
Před třemi roky jsme s ilustrátorkou Markétou Vydrovou a nakladatelem Stanislavem Juhaňákem udělali knížečku za jednu korunu českou. Jmenovala se Krtčí metro a byly v ní jarní a letní básničky. A protože Markéta, Standa i já zastáváme názor, že to, co se začne, se má i dokončit, jsme tu s knížečkou Čas klaunů a sněhuláků, v níž jsou básničky podzimní, zimní a vánoční. Stojí zase jen jednu korunu!
Dělali jsme tuhle možná nejlevnější „knížku“ na světě s velkou radostí. Snad přinese trochu radosti i Vám.
Čas klaunů a sněhuláků si můžete objednat v nakladatelství Triton na adrese: distribuce2@triton-books.cz
Srdečně
M.K.